WooCommerce Multilingual & Multicurrency 5.0.0 - en to nl_NL translation catalogue (607 entries)

en: "%1$s" shipping class cost in %2$s
nl_NL: "%1$s" kosten van verzendklasse in %2$s

en: %1$d %2$s are missing translations.
nl_NL: %1$d %2$s zijn ontbrekende vertalingen.

en: %1$d %2$s is missing translations.
nl_NL: %1$d %2$s zijn ontbrekende vertalingen.

en: %1$d %2$s translation missing.
nl_NL: %1$d %2$s vertaling ontbreekt.

en: %1$d %2$s translations missing.
nl_NL: %1$d %2$s vertalingen ontbreken.

en: %d products left
nl_NL: %d resterende producten

en: %s do not require translation.
nl_NL: %s vereisen geen vertaling.

en: %s is currently translating all your products automatically.
nl_NL: %s vertaalt momenteel al uw producten automatisch.

en: %s is installed and active.
nl_NL: %s is geïnstalleerd en actief.

en: %s is not active.
nl_NL: %s is niet actief.

en: %s is not required in order to run WooCommerce Multilingual & Multicurrency but it’s recommended if you want to use separate product images and galleries for different languages.
nl_NL: %s is niet vereist voor het uitvoeren van WooCommerce Multilingual & Multicurrency maar wordt aanbevolen als u aparte productafbeeldingen en galerijen voor verschillende talen wilt gebruiken.

en: %s is not set up.
nl_NL: %s is niet ingesteld.

en: %s is set up.
nl_NL: %s is ingesteld.

en: %s translation
nl_NL: %s vertaling

en: (Space)
nl_NL: (Spatie)

en: (previous value: %s)
nl_NL: (vorige waarde: %s)

en: -- Choose a widget area --
nl_NL: -- Kies een widgetzone --

en: --Attribute--
nl_NL: --Attribuut--

en: --Taxonomy--
nl_NL: --Taxonomie--

en: 1454.07 &raquo; 1450 when set to 10
nl_NL: 1454,07 &raquo; 1450 wanneer ingesteld op 10

en: 1454.07 &raquo; 1454 when set to 1
nl_NL: 1454,07 &raquo; 1454 wanneer ingesteld op 1

en: 1454.07 &raquo; 1500 when set to 100
nl_NL: 1454.07 &raquo; 1500 wanneer ingesteld op 100

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%1$s</code> translations to version <code>%2$s</code>.
nl_NL: <strong>WooCommerce Vertaling beschikbaar</strong> &#8211; Installeer of update uw <code>%1$s</code> vertalingen naar versie <code>%2$s</code>.

en: API key (required)
nl_NL: API code (vereist)

en: Account settings
nl_NL: Account instellingen

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl_NL: Actie mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het nogmaals.

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Add Currencies
nl_NL: Valuta's toevoegen

en: Add a new currency switcher to a widget area
nl_NL: Een nieuwe munteenheidschakelaar toevoegen aan een widgetzone

en: Add currency
nl_NL: Valuta toevoegen

en: Add new currency
nl_NL: Nieuwe valuta toevoegen

en: Add separate download files for translations when translating products
nl_NL: Aparte downloadbestanden voor vertalingen toevoegen bij het vertalen van producten

en: Add separate download files for translations when you translate this product
nl_NL: Voeg aparte downloadbestanden voor vertalingen toe als u dit product vertaalt

en: Add translation
nl_NL: Vertaling toevoegen

en: Additional CSS
nl_NL: Extra CSS

en: All %1$s have the same %2$s assignments.
nl_NL: Alle %1$s hebben dezelfde %2$s opdrachten.

en: All %s are translated.
nl_NL: Alle %s zijn vertaald.

en: All Accounts
nl_NL: Alle rekeningen

en: All categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All countries
nl_NL: Alle landen

en: All countries except
nl_NL: Alle landen behalve

en: All countries except...
nl_NL: Alle landen behalve...

en: All countries except:
nl_NL: Alle landen behalve:

en: All currency switchers in your site are affected by the settings in this section.
nl_NL: Alle munteenheidschakelaar van uw site wijzigen door de instellingen van dit gedeelte.

en: All in selected currency
nl_NL: Alles in gekozen valuta

en: All languages
nl_NL: Alle talen

en: All statuses
nl_NL: Alle statussen

en: All store pages must be translated in the languages configured on the site.
nl_NL: Alle winkelpagina's moeten vertaald worden in de talen van de site.

en: All the products will be removed from the current order in order to change the currency
nl_NL: Alle producten zullen verwijderd worden uit de huidige volgorde om de valuta te wijzigen

en: All the products will be removed from the current order in order to change the language
nl_NL: Alle producten zullen verwijderd worden uit de huidige volgorde om de taal te wijzigen

en: All translation statuses
nl_NL: Alle vertalingstatussen

en: Allowed HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>
nl_NL: Toegestane HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: At least one currency must be enabled for this language!
nl_NL: Minstens één valuta moet ingeschakeld worden voor deze taal!

en: At least one of these fields is required: title, content or excerpt
nl_NL: Minstens één van deze velden is vereist: titel, inhoud of uittreksel

en: Attribute Slug
nl_NL: Attribuut Slug

en: Attribute slug: %s
nl_NL: Attribuut slug: %s

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Automatic Exchange Rates
nl_NL: Automatische Wisselkoersen

en: Autosubtract amount
nl_NL: Autosubtract getal

en: Available parameters
nl_NL: Beschikbare parameters

en: Bank Account
nl_NL: Bankrekening

en: Because this site uses the default permalink structure, you cannot use slug translation for product permalinks.
nl_NL: Omdat deze site de standaard permalinkstructuur gebruikt, kunt u geen slugvertaling voor productpermalinks gebruiken.

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Booking currency
nl_NL: Boekingsvaluta

en: Bookings
nl_NL: Boekingen

en: Border
nl_NL: Grens

en: Button text
nl_NL: Knoptekst

en: By default, show reviews in all languages
nl_NL: Standaard worden de beoordelingen in alle talen weergegeven

en: Caching may cause currency display issues for your customers if you are using the multicurrency feature.
nl_NL: Caching kan problemen veroorzaken met de weergave van valuta voor uw klanten als u de multi-valutafunctie gebruikt.

en: Calculate costs in other currencies automatically
nl_NL: Bereken automatisch de kosten in vreemde valuta's

en: Calculate prices in other currencies automatically
nl_NL: Automatisch prijzen berekenen in andere valuta

en: Calculate shipping costs in other currencies automatically
nl_NL: Verzendkosten in andere valuta's automatisch berekenen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel (stay with the Translation Editor)
nl_NL: Annuleren (bij de Vertaaleditor blijven)

en: Cannot get exchange rates. Connection failed.
nl_NL: Kan wisselkoersen niet ontvangen. Verbinding mislukt.

en: Cart
nl_NL: Winkelkarretje

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Change Password
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Change default language
nl_NL: Standaardtaal wijzigen

en: Changes in these translations will affect terms in general! ( Not only for this product )
nl_NL: Wijzigingen in deze vertaling zullen invloed hebben op termen in het algemeenl! (Niet alleen voor dit product)

en: Cheatin' huh?
nl_NL: Valsspelen hè?

en: Checkout
nl_NL: Afronden

en: Checkout &rarr; Pay
nl_NL: Afronden &rarr; Betalen

en: Choose a file
nl_NL: Een bestand selecteren

en: Choose if you need multiple currencies
nl_NL: Kies als u meerdere valuta's nodig hebt

en: Choose which attributes to make translatable
nl_NL: Kies welke attributen u vertaalbaar wilt maken

en: Choose which currency to display when a client switches languages
nl_NL: Kies welke valuta moet worden weergegeven wanneer een klant van taal wisselt

en: Choosing if you need multiple currencies
nl_NL: Kies of u meerdere valuta's nodig hebt

en: Choosing which attributes to make translatable
nl_NL: Kies welke attributen er vertaald kunnen worden

en: Clear all colors
nl_NL: Alle kleuren wissen

en: Clear list
nl_NL: Lijst wissen

en: Click to see the prices in the other currencies as they are currently shown on the front end.
nl_NL: Klik om de prijzen in een andere valuta te zien omdat ze op dit moment in de front-end weergegeven worden.

en: Client ID
nl_NL: Klant-ID

en: Client Location
nl_NL: Klantlocatie

en: Close setup
nl_NL: Setup sluiten

en: Collapse
nl_NL: Samenvouwen

en: Color theme
nl_NL: Kleur thema

en: Composite Products ( Components )
nl_NL: Samengestelde Producten (Componenten)

en: Composite Products ( Scenarios )
nl_NL: Samengestelde Producten ( Scenario's )

en: Configuration Warnings
nl_NL: Instellingswaarschuwingen

en: Configure multicurrency for multilingual sites
nl_NL: Meerdere valuta configureren voor meertalige sites

en: Configure multicurrency mode
nl_NL: Multi-valutamodus configureren

en: Configure per country availability for this payment gateway
nl_NL: Configureer per land de beschikbaarheid voor deze betaalgateway

en: Configure products slug translation
nl_NL: Slug-vertaling van producten configureren

en: Configure specific product properties that should be synced to translations.
nl_NL: Configureer specifieke productkenmerken die met de vertalingen moeten worden gesynchroniseerd.

en: Configure thumbnail and gallery synchronization to translations.
nl_NL: Configureer thumbnail en galerijsynchronisatie met vertalingen.

en: Congrats! You've just earned some money using WooCommerce Multilingual & Multicurrency.
nl_NL: Gefeliciteerd! U hebt zojuist wat geld verdiend met WooCommerce Multilingual & Multicurrency.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content / Description
nl_NL: Inhoud / Beschrijving

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Core
nl_NL: Kern

en: Costs and values in custom currencies
nl_NL: Kosten en waarden in aangepaste valuta

en: Country availability
nl_NL: Beschikbaarheid per land

en: Create missing translations
nl_NL: Ontbrekende vertalingen aanmaken

en: Currencies
nl_NL: Valuta's

en: Currencies order updated
nl_NL: Valuta volgorde bijgewerkt

en: Currencies to display for each language
nl_NL: Valuta's om weer te geven voor elke taal

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency - no orders found
nl_NL: Valuta - geen volgordes gevonden

en: Currency Position
nl_NL: Valuta positie

en: Currency Preview
nl_NL: Voorvertoning valuta

en: Currency available in
nl_NL: Valuta beschikbaar in

en: Currency displayed first
nl_NL: Valuta als eerste weergegeven

en: Currency settings for %s
nl_NL: Valuta-instellingen voor %s

en: Currency switcher
nl_NL: Valutawisselaar

en: Currency switcher colors
nl_NL: Kleuren munteenheidschakelaar

en: Currency switcher options
nl_NL: Opties valutawisselaar

en: Currency switcher preview
nl_NL: Voorvertoning valutawisselaar

en: Currency switcher style
nl_NL: Stijl valutawisselaar

en: Current currency background color
nl_NL: Huidige munteenheid achtergrondkleur

en: Current currency font color
nl_NL: Huidige munteenheidkleur

en: Current page
nl_NL: Huidige pagina

en: Currently, there are %s variations that need to be created.
nl_NL: Er zijn momenteel %s variaties die gecreëerd moeten worden.

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste Velden

en: Custom Product attributes
nl_NL: Specifieke Productattributen

en: Custom Tabs
nl_NL: Aangepaste tabbladen

en: Custom Taxonomies
nl_NL: Aangepaste Taxonomieën

en: Custom field %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
nl_NL: Aangepast veld %s configuratie van wpml-config.xml bestand is gewijzigd!

en: Custom settings for %s
nl_NL: Aangepaste instellingen voor %s

en: Custom taxonomy %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
nl_NL: Aangepaste taxonomie %s configuratie van wpml-config.xml bestand is gewijzigd!

en: Custom type %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
nl_NL: Aangepast type %s configuratie van wpml-config.xml bestand is gewijzigd!

en: Customize the currency switcher
nl_NL: De valutawisselaar aanpassen

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Date
nl_NL: Datum

en: Decimal Separator
nl_NL: Decimaalscheider

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 1/6]
en: Some taxonomies in your site are forced to be untranslatable. This is causing a problem when you're trying to run a multilingual WooCommerce site.
nl_NL: Sommige taxonomieën van uw site kunnen niet vertaald worden. Dit veroorzaakt een probleem als u probeert een meertalige WooCommerce site te hebben.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 2/6]
en: A plugin or the theme are probably doing this.
nl_NL: Waarschijnlijk komt dit door een plugin of het thema.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 3/6]
en: What you can do:
nl_NL: Wat u kunt doen:

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 4/6]
en: 1. Temporarily disable plugins and see if this message disappears.
nl_NL: 1. Schakel tijdig de plugins uit en zie of dit bericht verdwijnt.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 5/6]
en: 2. Temporarily switch the theme and see if this message disappears.
nl_NL: 2.  Schakel tijdig van thema en zie of het bericht verdwijnt.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 6/6]
en: It's best to contact %s, tell that you're getting this message and offer to send a Duplicator copy of the site. We will work with the theme/plugin author and fix the problem for good. In the meanwhile, we'll give you a temporary solution, so you're not stuck.
nl_NL: Het beste is om contact op te nemen met %s, hen te informeren dat u dit bericht ontvangen en aanbieden om een kopie van de site te sturen. Wij zullen werken met de them/plugin auteur en het probleem voor eeuwig oplossen. Ondertussen bieden wij een tijdelijke oplossing zodat u niet met de problemen zit.

en: Default: %name% (%1$symbol%) - %2$code%
nl_NL: Standaard: %name% (%1$symbol%) - %2$code%

en: Define how to display product reviews on the product page by default. The customer will be still able to filter reviews by language.
nl_NL: Definieer hoe de productbeoordelingen standaard op de productpagina weergegeven moeten worden. De klant zal nog steeds de beoordelingen op taal kunnen filteren.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Determined automatically based on exchange rate
nl_NL: Automatisch bepaald op basis van de wisselkoers

en: Disable %1$s for %2$s
nl_NL: %1$s uitschakelen voor %2$s

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Dismiss
nl_NL: Verwijderen

en: Display original images on the translated product front page if images not specified
nl_NL: De originele afbeeldingen weergeven op de vertaalde product frontpagina als de afbeeldingen niet zijn gespecificeerd

en: Done!
nl_NL: Klaar!

en: Down
nl_NL: Omlaag

en: Download Files
nl_NL: Bestanden downloaden

en: Download Files for Variation #%s
nl_NL: Download Bestanden voor Variatie #%s

en: Downloading translations... Please don't close this page.
nl_NL: Vertalingen aan het downloaden... Deze pagina niet sluiten.

en: Draft
nl_NL: Kladversie

en: Drag and drop the currencies to change their order
nl_NL: Sleep en zet de munteenheden neer om de volgorde te wijzigen

en: Duplicate terms ( please select attribute ):
nl_NL: Termen kopiëren (selecteer attribuut):

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit %s Currency Switcher
nl_NL: %s munteenheidschakelaar bewerken

en: Edit My Address
nl_NL: Mijn adres bewerken

en: Edit Product Currency Switcher
nl_NL: Product munteenheidschakelaar bewerken

en: Edit currency switcher
nl_NL: Munteenheidschakelaar bewerken

en: Edit this item
nl_NL: Dit item bewerken

en: Edit this item inline
nl_NL: Dit item inline bewerken

en: Edit this product translation
nl_NL: Bewerk deze productvertaling

en: Edit translation
nl_NL: Vertaling bewerken

en: Enable %1$s for %2$s
nl_NL: %1$s inschakelen voor %2$s

en: Enable Multiple Currencies
nl_NL: Meerdere valuta's inschakelen

en: Enable automatic exchange rates
nl_NL: Automatische wisselkoersen inschakelen

en: Enable costs in custom currencies
nl_NL: Kosten in aangepaste valuta mogelijk maken

en: Enable the multicurrency mode
nl_NL: De multi-valutamodus inschakelen

en: Enable this if you want to translate attribute values with WooCommerce Multilingual & Multicurrency
nl_NL: Schakel dit in als u attributen wilt vertalen met WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: Enable/disable
nl_NL: In-/Uitschakelen

en: Endpoint: %s
nl_NL: Eindpunt: %s

en: Enter API key
nl_NL: Voer API code in

en: Enter prices in other currencies
nl_NL: Prijzen in andere valuta invoeren

en: Excerpt
nl_NL: Uittreksel

en: Exchange Rate
nl_NL: Wisselkoers

en: Exchange rate = %s exchange rate x (1 + lifting charge / 100)
nl_NL: Wisselkoers = %s wisselkoers x (1 + commissie / 100)

en: Exchange rate updated automatically from %s
nl_NL: Wisselkoers automatisch bijgewerkt vanuit %s

en: Exchange rates source
nl_NL: Bron wisselkoersen

en: Exchange rates updated successfully
nl_NL: Wisselkoersen succesvol bijgewerkt

en: Existing translations and variations associated will be deleted.
nl_NL: Bestaande vertalingen en betreffende variaties zullen verwijderd worden.

en: External Product
nl_NL: Extern Product

en: File URL
nl_NL: Bestand-URL

en: Filter
nl_NL: Filteren

en: Fix product_type taxonomy terms
nl_NL: Taxonomietermen product_type herstellen

en: Fix translated variations relationships
nl_NL: Vaste vertaalde variatieverhoudingen

en: Fixer.io API key
nl_NL: Fixer.io API-sleutel

en: For 1454.07, when the increment for the nearest integer is 100 and the auto-subtract amount is 1, the resulting amount is 1499.
nl_NL: Voor 1454.07, als de vermeerdering voor het dichtsbijzijnd geheel getal 100 is en het automatisch aftrekbaar bedrag 1 is, is het eindbedrag 1499.

en: For your convenience, we've marked items that require your attention with a notice icon. You can see a list of everything that you should complete in the %1$sStatus%2$s tab.
nl_NL: Voor uw gemak hebben we items die uw aandacht nodig hebben, aangegeven met een envelopje. U kunt een lijst zien van alles wat u moet invullen in het tabblad %1$sStatus%2$s.

en: From&hellip;
nl_NL: Van&hellip;

en: Give us <span class="rating">5.0 <i class="otgs-ico-star"></i></span> review now.
nl_NL: Geef ons nu een beoordeling van <span class="rating">5.0 <i class="otgs-ico-star"></i></span>.

en: Global Attributes
nl_NL: Globale attributen

en: Go to the first page
nl_NL: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl_NL: Ga naar de laatste pagina

en: Go to the next page
nl_NL: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the previous page
nl_NL: Ga naar de vorige pagina

en: Gray
nl_NL: Grijs

en: Great! Now you can use Geolocation to determine default currency for chosen languages. You can edit that key in
nl_NL: Geweldig! Nu kunt u met behulp van Geolocatie de standaardvaluta voor de gekozen talen bepalen. U kunt die sleutel bewerken op de

en: Heading
nl_NL: Kop

en: Here you can set different prices for the %s in multiple currencies:
nl_NL: Hier kunt u verschillende prijzen instellen voor de %s in meerdere valuta:

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide This Message
nl_NL: Dit bericht verbergen

en: Hide prices in other currencies
nl_NL: Prijzen in andere valuta verbergen

en: Hourly
nl_NL: Uurlijks

en: Hover
nl_NL: De muisaanwijzer bewegen over

en: How do you feel getting your very first order in foreign language or currency?
nl_NL: Hoe voelt het om uw eerste bestelling in een vreemde taal of valuta te ontvangen?

en: How do you want to translate and display your products in secondary languages?
nl_NL: Hoe wilt u uw producten vertalen en weergeven in secundaire talen?

en: How to translate attributes
nl_NL: Hoe attributen vertalen

en: How to translate product categories
nl_NL: Hoe productcategorieën vertalen

en: How to translate this?
nl_NL: Hoe vertaalt u dit?

en: I'll choose which products to translate. If products don't have translations, %1$sshow them as untranslated%2$s.
nl_NL: Ik kies welke producten vertaald moeten worden. Als producten geen vertalingen hebben, %1$sze als onvertaald weergeven%2$s.

en: I'll choose which products to translate. Only show translated products.
nl_NL: Ik kies welke producten vertaald moeten worden. Alleen vertaalde producten weergeven.

en: I'll do the setup later
nl_NL: Ik zal de setup later doen

en: If you are using a page builder to design WooCommerce products, you should only use WPML's Translation Editor.
nl_NL: Als een paginabouwer gebruikt om WooCommerce producten te ontwerpen, dan dient u alleen de Vertaaleditor van WPML te gebruiken.

en: If you are using downloadable products, you can choose to have their paths
                                                synchronized, or seperate for each language.
nl_NL: Als u gebruikmaakt van producten die gedownload kunnen worden, kunt u kiezen om hun routes\n te synchroniseren of gescheiden te houden voor elke taal.

en: If you have it already, install and activate it. Otherwise, %1$sbuy WPML%2$s.
nl_NL: Als u de plugin al heeft, dient u deze te installeren en te activeren. Zo niet, %1$skoop dan WPML%2$s.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: In order to edit custom attributes you need to use the <a href="%s">custom product translation editor</a>
nl_NL: Om aangepaste attributen te bewerken, dient u de <a href="%s">aangepaste productvertalingeditor</a> te gebruiken

en: Increment for nearest integer
nl_NL: Verhogen naar dichtstbijzijnde gehele getal

en: Install WooCommerce Pages
nl_NL: Installeer de WooCommerce pagina's

en: Install missing WooCommerce pages and create translations.
nl_NL: Installeer ontbrekende WooCommerce pagina's en creëer vertalingen.

en: Introduction
nl_NL: Inleiding

en: Invalid currency parameter: "%s"
nl_NL: Ongeldige valuta-parameter: "%s"

en: Invalid language parameter: "%s"
nl_NL: Ongeldige taal-parameter: "%s"

en: Invalid nonce
nl_NL: Ongeldige nonce

en: Invalid taxonomy %s
nl_NL: Ongeldige taxonomie %s

en: Keep
nl_NL: Behouden

en: Keep %s
nl_NL: %s blijven gebruiken

en: Keep using %s
nl_NL: %s blijven gebruiken

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last Modified
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Last updated: %s
nl_NL: Laatst bijgewerkt: %s

en: Learn how to generate a free license key
nl_NL: Ontdek hoe u een gratis licentiesleutel genereert

en: Learn how to turn your e-commerce site multilingual
nl_NL: Leer hoe u uw e-commerce site meertalig kunt maken

en: Learn more
nl_NL: Meer lezen

en: Left
nl_NL: Links

en: Left with space
nl_NL: Links met spatie

en: Let's continue
nl_NL: Laten we verdergaan

en: Let's turn your WooCommerce shop multilingual
nl_NL: Laten we uw WooCommerce winkel meertalig maken

en: Lifting charge
nl_NL: Commissie

en: Live Publishable Key
nl_NL: Live publiceerbare sleutel

en: Live Secret Key
nl_NL: Live geheime sleutel

en: Loading ...
nl_NL: Bezig met laden ...

en: Location based
nl_NL: Locatie gebaseerd

en: Logout
nl_NL: Afmelden

en: Looks like you are upgrading from a previous version of WooCommerce Multilingual & Multicurrency. Would you like to automatically create translated variations and images?
nl_NL: Het ziet ernaar uit dat u een vorige versie van WooCommerce Multilingual & Multicurrency wilt upgraden. Wilt u automatisch vertaalde variaties en afbeeldingen creëren?

en: Lost Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Make your store multilingual and enable multiple currencies | <a href="https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml">Documentation</a>
nl_NL: Maak uw winkel meertalig en schakel meerdere valuta in | <a href= "https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/? utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml">Documentatie</a>

en: Manually
nl_NL: Handmatig

en: MaxMind Licence Key
nl_NL: MaxMind Licentiesleutel

en: Merchant ID
nl_NL: Verkoper-ID

en: Monthly on the
nl_NL: Maandelijks op de

en: Monthly on the %s
nl_NL: Maandelijks op de %s

en: More details
nl_NL: Meer informatie

en: Multi-currency is enabled, but no secondary currencies have been set. %1$sAdd secondary currency%2$s.
nl_NL: Multi-currency is ingeschakeld, maar er zijn geen secundaire valuta's ingesteld. %1$sSecundaire valuta toevoegen%2$s.

en: Multi-currency is not enabled.
nl_NL: Multicurrency is niet ingeschakeld.

en: Multi-currency settings
nl_NL: Instellingen voor meerdere valuta's

en: Multicurrency
nl_NL: Meerdere valuta

en: Multicurrency Settings
nl_NL: Instellingen voor meerdere valuta

en: Multicurrency documentation
nl_NL: Documentatie meerdere valuta

en: Multilingual
nl_NL: Meertalig

en: Multilingual Content Setup
nl_NL: Meertalige inhoud configureren

en: Multilingual Settings
nl_NL: Instellingen voor meerdere talen

en: Multiple Currencies
nl_NL: Meerdere valuta's

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: N/A
nl_NL: N.V.T.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Native WooCommerce product editing screen
nl_NL: Natief WooCommerce product bewerkingsscherm

en: Nearest
nl_NL: Dichtstbijzijnde

en: Needs updating
nl_NL: Update nodig

en: New Widget Area Currency Switcher
nl_NL: Nieuwe widgetzone munteenheidschakelaar

en: No - dismiss
nl_NL: Nee - negeren

en: No products found
nl_NL: Geen producten gevonden

en: No shipping class cost in %s
nl_NL: Geen kosten van verzendklasse in %s

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not sure which option to choose? Read about %1$spotential issues when switching languages and currencies while the cart has items%2$s.
nl_NL: Niet zeker welke optie u moet kiezen? Lees over %1$spotentiële problemen bij het wisselen van talen en valuta's terwijl de winkelwagen artikelen heeft%2$s.

en: Not translated or needs updating
nl_NL: Niet vertaald of moet worden geüpdatet

en: Not yet supported
nl_NL: Nog niet ondersteund

en: Number of Decimals
nl_NL: Aantal decimalen

en: OK (translate with the WordPress editor)
nl_NL: OK (vertalen met de WordPress editor)

en: One or more WooCommerce pages have not been created.
nl_NL: Een of meer WooCommerce pagina's zijn niet aangemaakt.

en: Only numeric
nl_NL: Enkel numeriek

en: Options
nl_NL: Opties

en: Order Received
nl_NL: Bestelling ontvangen

en: Order currency:
nl_NL: Volgorde valuta:

en: Order of currencies
nl_NL: Volgorde van munteenheden

en: Original
nl_NL: Origineel

en: Original Slug
nl_NL: Originele Slug

en: Original language
nl_NL: Oorspronkelijke taal

en: Other currency background color
nl_NL: Andere munteenheid achtergrondkleur

en: Other currency font color
nl_NL: Andere munteenheidkleur

en: Parent product: %s
nl_NL: Ouderproduct: %s

en: PayPal Email
nl_NL: PayPal E-mail

en: Payment Gateways
nl_NL: Betaling Gateways

en: Pending
nl_NL: Openstaand

en: Permalink settings
nl_NL: Permalink-instellingen

en: Person Type Name
nl_NL: Persoontype naam

en: Person Types
nl_NL: Persoontypes

en: Please add another currency to fully utilize multicurrency mode. If you do not need multiple currencies, you can disable this setting to improve your site's performance.
nl_NL: Voeg een andere valuta toe om volledig gebruik te maken van de multi-valutamodus. Als u geen meerdere valuta nodig hebt, kunt u deze instelling uitschakelen om de prestaties van uw site te verbeteren.

en: Please choose a different permalink structure or disable slug translation.
nl_NL: Kies een andere permalinkstructuur of schakel de slugvertaling uit.

en: Please enter a valid number
nl_NL: Voer een geldig nummer in

en: Please enter in a value less than the regular price
nl_NL: Voer een lagere waarde in dan de normale prijs

en: Please go to the %1$s and fill in your %2$s.
nl_NL: Ga naar de %1$s en vul al uw %2$s in.

en: Please make a backup of your database before you start the synchronization
nl_NL: Maak aub een back-up van uw database voordat u met synchroniseren begint

en: Please note that the payment will be made in %1$s. Your total will be approximately %2$s, depending on the current exchange rate.
nl_NL: Houd er rekening mee dat de betaling zal worden gedaan in %1$s. Uw totaal zal ongeveer %2$s zijn, afhankelijk van de huidige wisselkoers.

en: Please note: without a free MaxMind key, your geolocation calls will be limited and your site performance may be impacted.
nl_NL: Let op: zonder een gratis MaxMind-sleutel zijn uw geolocatie-oproepen beperkt en kunnen de prestaties van uw site worden beïnvloed.

en: Plugins Status
nl_NL: Status van plug-ins

en: Position
nl_NL: Positie

en: Prepare your WooCommerce store to run multilingual!
nl_NL: Bereid uw WooCommerce winkel voor om over te gaan naar meerdere talen!

en: Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Private
nl_NL: Privé

en: Proceed
nl_NL: Verdergaan

en: Product Add-ons Group "%s"
nl_NL: Product Add-ons Groep "%s"

en: Product Attribute Base
nl_NL: Product Attribuut Basis

en: Product Base
nl_NL: Productbasis

en: Product Bundles
nl_NL: Productbundels

en: Product Category Base
nl_NL: Product Categorie Basis

en: Product Shop Base
nl_NL: Product Winkel Basis

en: Product Tag Base
nl_NL: Product Tag Basis

en: Product Translation Interface
nl_NL: Interface voor productvertaling

en: Product attribute base
nl_NL: Product attribuut basis

en: Product base
nl_NL: Productbasis

en: Product category base
nl_NL: Product categorie basis

en: Product not found: %d
nl_NL: Product niet gevonden: %d

en: Product page Currency Switcher
nl_NL: Productpagina Munteenheidschakelaar

en: Product reviews
nl_NL: Productbeoordelingen

en: Product tag base
nl_NL: Product tag basis

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products Download Files
nl_NL: Download bestanden van producten

en: Products Media Synchronization
nl_NL: Producten Media-Synchronisatie

en: Products Missing Translations
nl_NL: Producten zonder vertaling

en: Products Synchronization
nl_NL: Synchronisatie van producten

en: Products before cart reset
nl_NL: Producten voor het resetten van winkelmandje

en: Products removed after switching to %s:
nl_NL: Producten verwijderd na het overgaan naar %s:

en: Prompt for a confirmation and reset the cart
nl_NL: Venster om het winkelmandje te bevestigen en te resetten

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Purchase WPML now
nl_NL: Koop WPML nu

en: Purchase note
nl_NL: Aankoopbon

en: Quick Edit
nl_NL: Snel Bewerken

en: Quick edit is disabled for product translations. It's recommended to use the %1$s for editing products translations. %2$s
nl_NL: Quick edit is uitgeschakeld voor productvertalingen. Het wordt aanbevolen om de %1$s te gebruiken voor het bewerken van productvertalingen. %2$s

en: Rate
nl_NL: Koers

en: Ready!
nl_NL: Klaar!

en: Register product reviews for translations
nl_NL: Productbesprekingen registreren voor vertalingen

en: Regular Price
nl_NL: Normale prijs

en: Reset
nl_NL: Opnieuw instellen

[ctx: Reset cart option warning 1]
en: Because of some elements in your site configuration, when the users switch the currency or the language on the front end, the cart content might not be synchronized correctly.
nl_NL: Vanwege sommige elementen in uw siteconfiguratie, als de gebruiker van valuta of taal verandert in de frontend, zal de inhoud van het winkelmandje niet goed gesynchroniseerd worden.

[ctx: Reset cart option warning 2]
en: It is recommended that you %s with the option to reset the cart in a situation like this.
nl_NL: Het is aanbevolen dat u %s met de topie om het winkelmandje in dit soort situaties te resetten.

en: Resources
nl_NL: Middelen

en: Resources Label
nl_NL: Hulpbronlabel

en: Resources label
nl_NL: Label voor middelen

en: Review WooCommerce Multilingual & Multicurrency
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency beoordelen

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right now, there are no products needing translation.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen producten die vertaald moeten worden.

en: Right now, there are no taxonomy terms needing translation.
nl_NL: Nu zijn er geen taxonomietermen die nog vertaald moeten worden.

en: Right with space
nl_NL: Rechts met spatie

en: Round the converted price to the closest integer. %se.g. 15.78 becomes 16.00
nl_NL: Rond de omgezette prijs af naar het dichtstbijzijnde gehele getal. %sbijv. 15.78 wordt 16.00

en: Rounding to the nearest integer
nl_NL: Afronden op het dichtstbijzijnde gehele getal

en: Running WooCommerce Multilingual & Multicurrency with default language other than English.
nl_NL: Het uitvoeren van WooCommerce Multilingual & Multicurrency met een andere standaardtaal dan Engels.

en: Sale Price
nl_NL: Verkoopprijs

en: Same as default currency
nl_NL: Hetzelfde als de standaard valuta

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Schedule
nl_NL: Schema

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Secondary currencies: %s
nl_NL: Secundaire valuta's: %s

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Select Page
nl_NL: Pagina selecteren

en: Select Translatable Attributes
nl_NL: Vertaalbare Attributen selecteren

en: Select a preset
nl_NL: Selecteer een voorinstelling

en: Select currency
nl_NL: Valuta selecteren

en: Select the attribute to translate:
nl_NL: Selecteer het attribuut om te vertalen:

en: Select the taxonomy to translate:
nl_NL: Selecteer de taxonomie om te laten vertalen:

en: Set costs in other currencies manually
nl_NL: Stel de kosten in vreemde valuta's handmatig in

en: Set dates
nl_NL: Data instellen

en: Set different slugs in different languages for %s on WooCommerce Multilingual & Multicurrency URLs translations page
nl_NL: Stel verschillende slugs in in verschillende talen voor %s op de vertaalpagina van WooCommerce Multilingual & Multicurrency URL's

en: Set on %s
nl_NL: Ingesteld op %s

en: Set prices in other currencies manually
nl_NL: Manueel de prijzen omschakelen naar andere valuta

en: Set shipping costs in other currencies manually
nl_NL: Verzendkosten in andere valuta's handmatig instellen

en: Set the currency in which your customer will see the final price when they checkout. Choose which accounts they will see in their payment message.
nl_NL: Stel de valuta in die uw klant wil zien voor de eindprijs als ze uitchecken. Kies welke rekeningen zij zullen zien in hun betaalbericht.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Setup Complete
nl_NL: Setup voltooid

en: Shipping Classes
nl_NL: Vervoerklasse

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Shop page
nl_NL: Winkelpagina

en: Show
nl_NL: Weergeven

en: Show a currency switcher on the product page template
nl_NL: Geef een valutaschakelaar weer op de sjabloon van de productpagina

en: Show all currencies
nl_NL: Alle valuta weergeven

en: Show currencies based on
nl_NL: Valuta's tonen op basis van

en: Show only products with %1$scustom prices%2$s in secondary currencies
nl_NL: Toon alleen producten met %1$saangepaste prijzen%2$s in secundaire valuta

en: Show only reviews in %1$s (%2$s)
nl_NL: Alleen beoordelingen in het %1$s (%2$s) laten zien

en: Show reviews in all languages  (%s)
nl_NL: Beoordelingen in alle talen weergeven  (%s)

en: Shows a list of the products that existed in the cart before the cart is reset on the front end after switching the language or the currency. It will be hidden when there are no products to show.
nl_NL: Geeft een lijst weer met de product die in het winkelmandje lagen voordat het mandje gereset is in het frontend na het wisselen van taal of valuta. Deze zal verborgen worden als er geen producten zijn om weer te geven.

en: Sign-up Fee
nl_NL: Aanmeldingstarief

en: Site Language
nl_NL: Taal van de site

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Slug type
nl_NL: Slugtype

en: Some settings from the WooCommerce Multilingual & Multicurrency wpml-config.xml file have been overwritten.
nl_NL: Enkele instellingen van het WooCommerce Multilingual & Multicurrency wpml-config. xml-bestand zijn overschreven.

en: Some translated %1$s have different %2$s assignments.
nl_NL: Sommige vertaalde %1$s hebben verschillende %2$s opdrachten.

en: Specific countries
nl_NL: Specifieke landen

en: Start
nl_NL: starten

en: Start the Setup Wizard
nl_NL: Start de Setup Wizard

en: Store Pages
nl_NL: Pagina's oplsaan

en: Store URLs
nl_NL: URL's opslaan

en: Subscription Price
nl_NL: Abonnementsprijs

en: Successfully updated %1$s for all translated %2$s.
nl_NL: %1$s succesvol bijgewerkt voor alle vertaalde %2$s.

en: Switch back to %s
nl_NL: Terugschakelen naar %s

en: Switching currencies when there are items in the cart
nl_NL: Het wisselen van munteenheid als er voorwerpen in het winkelmandje zitten

en: Switching currency?
nl_NL: Wisselen van munteenheid?

en: Switching language?
nl_NL: Van taal veranderen?

en: Switching languages when there are items in the cart
nl_NL: Het wisselen van taal als er voorwerpen in het winkelmandje zitten

en: Sync product stock quantity and status ( synchronizing min stock between translations )
nl_NL: Synchroniseer productvoorraad en status (synchronisatie van min voorraad tussen vertalingen)

en: Sync products "gallery images":
nl_NL: "gallerij afbeeldingen" producten synchroniseren:

en: Sync products and product taxonomies order.
nl_NL: Synchroniseer producten en de producttaxonomie-volgorde.

en: Sync products categories (display type, thumbnail):
nl_NL: Synchroniseer productcategoriën (weergavetype, korte beschrijving):

en: Sync products variations:
nl_NL: Productvariaties synchroniseren:

en: Sync publishing date for translated products.
nl_NL: Synchroniseer publicatiedatum voor vertaalde producten.

en: Sync removed product meta from original products to translations
nl_NL: Sync heeft productmeta verwijderd van originele producten naar vertalingen

en: Sync variables products
nl_NL: Variabelen van de producten synchroniseren

en: Synchronization complete!
nl_NL: Synchronisatie voltooid!

en: Synchronize %s assignment in content
nl_NL: %staak in inhoud synchroniseren

en: Synchronize attributes and update product variations
nl_NL: Attributen synchroniseren en productvariaties updaten

en: Synchronize cart content when switching currencies
nl_NL: Inhoud van winkelmandje synchroniseren bij het wisselen van taal

en: Synchronize cart content when switching languages
nl_NL: Inhoud van het winkelmandje synchroniseren bij het wisselen van taal

en: Tab Title
nl_NL: Tabblad titel

en: Take this and edit
nl_NL: Deze nemen en bewerken

en: Taxonomies Missing Translations
nl_NL: Taxonomieën zonder vertaling

en: Template for currency switcher
nl_NL: Sjabloon voor valutawisselaar

en: Term not found: %d
nl_NL: Term niet gevonden: %d

en: Thank you for choosing WooCommerce Multilingual & Multicurrency. We need to do a few upgrades to your site, so that it has everything needed to run multilingual.
nl_NL: Hartelijk dank dat u voor WooCommerce Multilingual & Multicurrency hebt gekozen. We moeten nog een paar upgrades uitvoeren op uw site zodat alles in meerdere talen bestaat.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl_NL: De wijzigingen die u hebt aangebracht zullen verloren gaan als u van deze pagina weggaat.

en: The default currency was changed. In order to show accurate prices in all currencies, you need to update the exchange rates under the %1$sMulti-currency%2$s configuration.
nl_NL: De standaardvaluta werd gewijzigd. Om accurate prijzen in alle valuta's te tonen, moet u de wisselkoersen onder de configuratie %1$sMulti-currency%2$s updaten.

[ctx: The description for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The minimal order amount if customer choose %s as a purchase currency.
nl_NL: Het minimale bestelbedrag als de klant kiest voor %s als valuta.

[ctx: The description for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The shipping cost if customer choose %s as a purchase currency.
nl_NL: De verzendkosten als de klant kiest voor %s als aankoopvaluta.

[ctx: The label for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Minimal order amount in %s
nl_NL: Minimaal bestelbedrag in %s

[ctx: The label for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Cost in %s
nl_NL: Kosten in %s

en: The lifting charge adjusts the exchange rate provided by the selected service before it is saved. The exchange rates displayed in the table above include the lifting charge.
nl_NL: De commissie zal de wisselkoers die gegeven is voor de geselecteerde service wijzigen voordat deze wordt opgeslagen. De wisselkoersen die in bovenstaande tabel staan zijn inclusief commissie.

en: The multi-currency mode cannot be enabled as a specific currency was not set. Go to the %1$sWooCommerce settings%2$s page and select the default currency for your store.
nl_NL: De multi-valutamodus kan niet worden ingeschakeld omdat er geen specifieke valuta is ingesteld. Ga naar de pagina %1$sWooCommerce instellingen%2$s en selecteer de standaard valuta voor uw winkel.

en: The recommended way is using the WPML Translation Editor. It is streamlined for making the translation process much easier while also providing a much better integration with various WooCommerce extensions.
nl_NL: De aanbevolen wijze is om WPML Translation Editor te gebruiken. Het is bedoeld om het vertaalproces veel eenvoudiger te maken terwijl het ook zorgt voor een betere integratie met verschillende WooCommerce uitbreidingen.

en: The recommended way to translate WooCommerce products is using the %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency products translation%2$s page.
    					Please use this page only for translating elements that are not available in the WooCommerce Multilingual & Multicurrency products translation table.
nl_NL: De aanbevolen manier om WooCommerce producten te vertalen is door gebruik te maken van de pagina %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency productvertaling%2$s.
     					Gebruik deze pagina alleen voor het vertalen van elementen die niet beschikbaar zijn in de WooCommerce Multilingual & Multicurrency productvertalingstabel.

en: The resulting price will be an increment of this value after initial rounding.%se.g.:
nl_NL: De eindprijs is een verhoging van deze waarde na het afronden.%sbijv.:

en: The value to be subtracted from the amount obtained previously.
nl_NL: De waarde dient afgetrokken te worden van het eerder verkregen bedrag.

en: There are no attributes defined
nl_NL: Er zijn geen attributen vastgesteld

en: There are no translatable product attributes defined
nl_NL: Er zijn geen vertaalbare productattributen bepaald

en: There are no translatable product custom taxonomies defined
nl_NL: Er zijn geen vertaalbare aangepaste producttaxonomieën bepaald

en: There are some settings that require careful attention.
nl_NL: Er zijn sommige instellingen waar naar gekeken moet worden.

en: These pages are currently being translated by translators via WPML:
nl_NL: Deze pagina's worden vertaald door vertalers via WPML:

en: This action lets you automatically apply the %s taxonomy to your content in different languages. It will scan the original content and apply the same taxonomy to translated content.
nl_NL: Met deze actie kunt u automatisch de %s-taxonomie op uw inhoud in verschillende talen toepassen. De originele inhoud wordt gescand en dezelfde taxonomie zal op de vertaalde inhoud toegepast worden.

en: This feature was disabled. Please enable %1$sWPML cookies%2$s to continue.
nl_NL: Deze functie was uitgeschakeld. Schakel %1$sWPML cookies%2$s in om door te gaan.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
nl_NL: Dit veld is voor bewerking vergrendeld, omdat WPML zijn waarden zal kopiëren vanaf de originele taal.

en: This gateway does not support %s. To show this gateway please select another currency.
nl_NL: Deze gateway ondersteunt geen %s. Selecteer een andere valuta om deze gateway weer te geven.

en: This is a translation of %1$s. Some of the fields are not editable. It's recommended to use the %2$s for translating products.
nl_NL: Dit is een vertaling van %1$s. Sommige velden zijn niet bewerkbaar. Het wordt aanbevolen om de %2$s te gebruiken voor het vertalen van producten.

en: This may cause problems with URLs in different languages.
nl_NL: Dit kan problemen met URL's in verschillende talen veroorzaken.

en: This option is only available when using %1$sTranslate Everything%2$s mode. %3$sRead More →%4$s
nl_NL: Deze optie is alleen beschikbaar wanneer u de modus %1$sAlles vertalen%2$s gebruikt. %3$sLees meer →%4$s

en: This page allows you to translate all strings that are being used by WooCommerce in building different type of urls. Translating them enables you to have fully localized urls that match the language of the pages.
nl_NL: Met deze pagina kunt u alle strings vertalen die gebruikt worden door WooCommerce bij het bouwen van verschillende soorten url's. Door ze te vertalen hebt u volledig gelokaliseerde url's die overeenkomen met de taal van de pagina's.

en: This taxonomy does not require translation.
nl_NL: Deze taxonomie vereist geen vertaling.

en: This taxonomy requires translation.
nl_NL: Deze taxonomie vereist een vertaling.

en: This translation job will no longer be assigned to you. Other translators will be able take it and continue the translation.
nl_NL: Deze vertaaltaak is niet lang voor u. Andere vertalers kunnen deze overnemen en verdergaan met de vertaling.

en: This will allow you to set prices for products in different currencies. The prices can be determined based on a given exchange rate or set explicitly for specific products.
nl_NL: Hiermee kunt u prijzen in verschillende valuta's instellen voor uw producten. De prijzen kunnen bepaald worden op basis van een bepaalde wisselkoers of kunnen uitsluitend ingesteld worden voor specifieke producten.

en: This will automatically generate variations for translated products corresponding to recently translated attributes.
nl_NL: Dit zal automatisch variaties genereren voor vertaalde producten die corresponderen met recent vertaalde attributen.

en: Thousand Separator
nl_NL: Duizendtallenscheider

en: Title
nl_NL: Titel

en: To avoid this, set your cache plugin to not cache pages for visitors that have a cookie set in their browser.
nl_NL: Om dit te voorkomen, stelt u uw cache-plugin in op het niet cachen van pagina's voor bezoekers die een cookie hebben ingesteld in hun browser.

en: To change this later, go to %1$sWPML &raquo; Settings.%2$s
nl_NL: Om dit later te veranderen, gaat u naar de %1$sInstellingen van WPML.%2$s

en: To configure product taxonomies or attributes as translatable or not translatable, go to the %1$sMultilingual Content Setup%2$s
nl_NL: Om producttaxonomieën of -attributen te configureren als vertaalbaar of niet vertaalbaar, ga naar de %1$sMultilingual Content Setup%2$s

en: To quickly translate this and other WooCommerce store pages, please run the %1$ssetup wizard%2$s.
nl_NL: Om deze en andere WooCommerce winkelpagina's snel te vertalen, kunt u de %1$ssetup wizard%2$s uitvoeren.

en: To run a fully translated site, you should translate all taxonomy terms. Some store elements, such as variations, depend on taxonomy translation.
nl_NL: Om een volledig vertaalde site te beheren, moet u alle taxonomietermen vertalen. Sommige winkelelementen, zoals variaties, zijn afhankelijk van de taxonomievertaling.

en: To run a multilingual e-commerce site, you need to have the WooCommerce shop pages translated to all the site's languages. Once all the pages are installed you can add the translations for them from this menu.
nl_NL: Voor een meertalige e-commerce site, dient u alle WooCommerce winkelpagina's te vertalen naar alle talen van de site. Zodra alle pagina's geïnstalleerd zijn, kunt u de vertalingen toevoegen vanuit dit menu.

en: To run your store in multiple languages, you need to use the %1$sWPML plugin%2$s.
nl_NL: Om uw winkel in meerdere talen te runnen, moet u de %1$s-WPML-plugin %2$s gebruiken.

en: To translate %1$s please use the %2$s translation%3$s page, inside the %4$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency admin%5$s.
nl_NL: Gebruik om %1$s te vertalen de %2$svertaalpagina%3$s in de %4$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency admin%5$s.

en: To translate Extra Options strings please save %1$s and go to the <b><a href="%2$s">String Translation interface</a></b>
nl_NL: Om Extra Opties te vertalen, sla %1$s op en ga naar de <b><a href="%2$s">interface String Translation</a></b>

en: To translate the attribute slug, please set the option "Enable archives?" for the attribute %s in WooCommerce
nl_NL: Om het attribuut slug te vertalen, moet u de optie "Archieven inschakelen" voor het attribuut %s in WooCommerce instellen

en: To&hellip;
nl_NL: Naar&hellip;

en: Tour Data
nl_NL: Tour-gegevens

en: Translatable?
nl_NL: Vertaalbaar?

en: Translate %s
nl_NL: %s vertalen

en: Translate Everything mode
nl_NL: Alles vertalen-modus

en: Translate Products
nl_NL: Producten vertalen

en: Translate Store Pages
nl_NL: Vertaal Winkelpagina's

en: Translate URLs
nl_NL: URL's vertalen

en: Translate WooCommerce products
nl_NL: WooCommerce producten vertalen

en: Translate all products automatically as I create and edit them.
nl_NL: Vertaal alle producten automatisch terwijl ik ze maak en bewerk.

en: Translate endpoints
nl_NL: Eindpunten vertalen

en: Translate shipping classes
nl_NL: Vervoerklasse vertalen

en: Translate the 'store' pages
nl_NL: Vertaal de "winkel" pagina's

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
nl_NL: %1$s aan het vertalen? Gebruik de %2$s tabel voor een makkelijkere vertaling.

en: Translating the 'store' pages
nl_NL: Het vertalen van de "winkel" pagina's

en: Translation Options
nl_NL: Vertaalopties

en: Translation complete
nl_NL: Vertaling voltooid

en: Translation in progress
nl_NL: Vertaling in uitvoering

en: Translation to
nl_NL: Vertaling naar het

en: Troubleshooting
nl_NL: Probleemoplossing

en: Up
nl_NL: Omhoog

en: Update %1$s for all translated %2$s
nl_NL: Update %1$s voor alle vertaalde %2$s

en: Update Translation
nl_NL: Vertaling updaten

en: Update frequency
nl_NL: Frequentie updaten

en: Update manually now
nl_NL: Un handmatig updaten

en: Update products count:
nl_NL: Aantal producten updaten:

en: Update translation
nl_NL: Vertaling updaten

en: Updating the exchange rates on an hourly basis generates around 744 API calls a month. Please check that your exchange rates source can accommodate this higher usage.
nl_NL: Het bijwerken van de wisselkoersen op uurbasis genereert ongeveer 744 API-oproepen per maand. Controleer of uw wisselkoersbron dit hogere gebruik aankan.

en: Use custom settings for translations download files
nl_NL: Gebruik aangepaste ingestellingen voor vertaal-downloadbestanden

en: Use the same files for translations
nl_NL: Gebruik dezelfde bestanden voor vertalingen

en: Using "translation_of" requires providing a "lang" parameter too
nl_NL: Het gebruikmaken van "translation_of" vereist ook het leveren van een "lang" parameter

en: Value(s)
nl_NL: Waarde(s)

en: Variations data
nl_NL: Variatiegegevens

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View "%s"
nl_NL: Zie "%s"

en: View Order
nl_NL: Bestelling bekijken

en: Visit website
nl_NL: Bezoek de website

en: WARNING! Minor limitations include 1000 requests/month limit and EUR being the only available base currency for customers using a free account. If you need more than 1000 requests per month or want to use all 170 available base currencies, you’ll need to choose one of the paid plans starting at only $10 per month.
nl_NL: WAARSCHUWING! Kleine beperkingen omvat een limiet van 1000 verzoeken/maand en EUR als enige beschikbare basisvaluta voor klanten die een gratis account gebruiken. Als u meer dan 1000 verzoeken per maand nodig hebt of alle 170 beschikbare basisvaluta's wilt gebruiken, dient u een van de betaalde plannen vanaf slechts $10 per maand te kiezen.

en: WPML support
nl_NL: WPML ondersteuning

en: We detected a problem in your WPML configuration: the %1$sproduct_type%2$s taxonomy is set as translatable and this would cause problems with translated products. You can fix this in the %3$sMultilingual Content Setup page%4$s.
nl_NL: We hebben een probleem waargenomen in uw WPML-configuratie: de %1$sproduct_type%2$s taxonomie is ingesteld als vertaalbaar en dit zou problemen veroorzaken met vertaalde producten. U kunt dit oplossen in de %3$sMultilingual Content Setup pagina%4$s.

en: We detected that the %1$sproduct_type%2$s field was set incorrectly for some product translations. This happened because the product_type taxonomy was translated. You can fix this in the WooCommerce Multilingual & Multicurrency %3$stroubleshooting page%4$s.
nl_NL: We hebben waargenomen dat het veld %1$sproduct_type%2$s onjuist was ingesteld voor sommige productvertalingen. Dit gebeurde omdat de product_type taxonomie werd vertaald. U kunt dit verhelpen op de %3$sprobleemoplossingspagina%4$s van WooCommerce Multilingual & Multicurrency.

en: We for sure are super thrilled about your success! Will you help WCML improve and grow?
nl_NL: Wij zijn erg enthousiast over uw succes! Helpt u WCML te verbeteren en te groeien?

en: We need to help you with a few steps to turn your WooCommerce store multilingual. These steps include:
nl_NL: Wij hebben uw hulp nodig bij een aantal stappen om uw WooCommerce winkel meertalig te maken. Deze stappen omvatten:

en: We noticed that you're using WooCommerce Gateways Country Limiter plugin which is now integrated into WooCommerce Multilingual & Multicurrency. Please remove it!
nl_NL: We hebben gemerkt dat u gebruik maakt van de WooCommerce Gateways Country Limiter plugin, die nu in WooCommerce Multilingual & Multicurrency is geïntegreerd. Verwijder deze alstublieft!

en: We'll help you:
nl_NL: Wij zullen u helpen:

en: Weekly on
nl_NL: Wekelijks op

en: Weekly on %s
nl_NL: Wekelijks op %s

en: When enabled, products with prices based on the exchange rate are hidden
nl_NL: Indien ingeschakeld, worden producten met prijzen op basis van de wisselkoers verborgen

en: White
nl_NL: Wit

en: Widget Currency Switcher
nl_NL: Widget Munteenheidschakelaar

en: Widget area
nl_NL: Widgetzone

en: Widget title
nl_NL: Widget titel

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency by default will multiply all your costs and values defined above by currency exchange rates. If you don't want this and you prefer static values instead, you can define them here.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency zal standaard al uw kosten en waarden, zoals hierboven gedefinieerd, vermenigvuldigen met valutakoersen. Als u dit niet wilt, en u geeft de voorkeur aan statische waarden, kunt u deze hier vastleggen.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency depends on several plugins to work. If any required plugin is missing, you should install and activate it.
nl_NL: De juiste werking van WooCommerce Multilingual & Multicurrency is afhankelijk van meerdere plug-ins. Als er een vereiste plug-in ontbreekt, dan moet u die installeren en activeren.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency detected an active cache plugin on your site.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency heeft een actieve cache-plugin gedetecteerd op uw site.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML String Translation</a> versions prior %2$s.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is ingeschakeld, maar werkt niet. Het is niet compatibel met <a href="%1$s">WPML String Translation</a> versies vóór %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML</a> versions prior %2$s.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is ingeschakeld, maar werkt niet. Het is niet compatibel met <a href="%1$s">WPML</a> versies vóór %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">Woocommerce</a> versions prior %2$s.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is ingeschakeld, maar werkt niet. Het is niet compatibel met <a href="%1$s">WooCommerce</a> versies vóór %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is ingeschakeld, maar werkt niet. Voor de juiste werking is %s vereist.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is ingeschakeld, maar werkt niet. Rond eerst de installatie van WPML af.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency products editor
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency producten-editor

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency products translator
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency productenvertaler

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency will also use cookies to identify the language and currency of each customer’s order as well as the currency of the reports created by WooCommerce. WooCommerce Multilingual extends these reports by adding the currency’s information.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency zal ook gebruikmaken van cookies om de taal en valuta van iedere bestelling van de klant te identificeren evenals de valuta van de verslagen van WooCommerce. WooCommerce Multilingual breidt deze verslagen uit door de informatie van de valuta toe te voegen.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency will use cookies to understand the basket info when using languages in domains and to transfer data between the domains.
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency maakt gebruik van cookies om de informatie van het winkelmandje te begrijpen als er talen in domeinen gebruikt worden en om gegevens tussen domeinen over te brengen.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency › Setup Wizard
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency › Installatiewizard

en: WooCommerce Store Pages
nl_NL: WooCommerce-winkelpagina's

en: WooCommerce integrates with MaxMind Geolocation to reliably determine the location of your customers.
nl_NL: WooCommerce integreert met MaxMind Geolocation om op betrouwbare wijze de locatie van uw klanten te bepalen.

en: WooCommerce product translation page
nl_NL: WooCommerce product vertaalpagina

en: WooCommerce settings page.
nl_NL: instellingspagina van WooCommerce.

en: WooCommerce store pages are translated to all the site's languages.
nl_NL: WooCommerce winkelpagina's zijn vertaald naar alle talen van de site.

en: WooCommerce store pages do not exist for these languages:
nl_NL: WooCommerce winkelpagina's bestaan niet in deze talen:

en: Yes, go to the troubleshooting page
nl_NL: Ja, ga naar de probleemoplossingspagina

en: You are using the same value as for the regular category base. This is known to create conflicts resulting in urls not working properly.
nl_NL: U gebruikt dezelfde waarde als voor de regulaire categoriebasis. Dit is bekend vanwege het creëren van conflicten die leiden in url's die niet goed werken. .

en: You can choose to clear the cart contents when you change language or currency in case you have problems in cart or checkout page
nl_NL: U kunt kiezen om de inhoud van het winkelmandje te wissen wanneer u van taal of valuta verandert als u problemen hebt op het winkelmandje- of uitcheckpagina

en: You can enter or edit your default values on the %1$sPermalinks settings%2$s page or, for the endpoints, on the WooCommerce %3$sAdvanced settings%4$s page.
nl_NL: U kunt uw standaardwaarden invoeren of bewerken op de pagina %1$sPermalinks-instellingen%2$s of, voor de eindpunten, op de pagina WooCommerce %3$sGeavanceerde instellingen%4$s.

en: You can express your love and support by %1$srating our plugin %2$s%3$s and saying that it works for you.
nl_NL: U kunt uw liefde en steun uitdrukken door %1$shet beoordelen van onze plugin %2$s%3$s en te zeggen dat deze voor u goed werkt.

en: You can make these updates now, or later from the %1$sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s menu.
nl_NL: U kunt deze updates nu doen, of later, vanuit het menu %1$sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s.

en: You can still use the %1$smulticurrency features%2$s without buying anything.
nl_NL: U kunt nog steeds gebruikmaken van de %1$sfuncties voor meerdere valuta%2$s zonder iets te kopen.

en: You can translate strings related to global add-ons on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the strings.
nl_NL: U kunt strings met betrekking tot globale add-ons vertalen op de %1$sWPML String Translation pagina%2$s. Gebruik de zoekopdracht bovenaan op die pagina om de strings te vinden.

en: You can translate strings related to subscription products on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the strings.
nl_NL: U kunt strings met betrekking tot abonnementsproducten vertalen op de %1$sWPML String Translation pagina%2$s. Gebruik de zoekopdracht bovenaan op die pagina om de strings te vinden.

en: You can translate the Group Name, Group Description and every Option Label of your product add-on on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
nl_NL: U kunt de Groepsnaam, de Groepsbeschrijving en elk Optie-label van uw product add-on vertalen op de %1$sWooCommerce productvertalingspagina%2$s

en: You can translate the Person Type Name and Description on the  %1$sWooCommerce product translation page%2$s
nl_NL: U kunt de Persoonstype Naam en Beschrijving op de %1$sWooCommerce productvertalingspagina%2$s vertalen

en: You can translate the labels of your table rates on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the labels strings.
nl_NL: U kunt de labels van uw tabeltarieven vertalen op de %1$sWPML String Translation pagina%2$s. Gebruik de zoekopdracht bovenaan op die pagina om de labelstrings te vinden.

en: You can translate the titles of your custom Resources on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
nl_NL: U kunt de titels van uw aangepaste hulpmiddelen vertalen op de %1$sWooCommerce productvertalingspagina%2$s

en: You can translate this method title on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the method title string.
nl_NL: U kunt deze method titel vertalen op de %1$sWPML String Translation pagina%2$s. Gebruik de zoekfunctie bovenaan op de pagina om de methodetitel te vinden.

en: You can translate your custom product tabs on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
nl_NL: U kunt uw aangepaste producttabbladen vertalen op de %1$sWooCommerce productvertalingspagina%2$s

en: You can translate your custom product tabs on the %s
nl_NL: U kunt uw aangepaste producttabbladen vertalen op de %s

en: You have to save all settings before updating exchange rates
nl_NL: U dient alle instellingen op te slaan voordat de wisselkoerzen bijgewerkt worden

en: You have untranslated terms!
nl_NL: U hebt nog onvertaalde termen!

en: You haven't added any secondary currencies
nl_NL: U heeft geen secundaire valuta toegevoegd

en: You haven't added any secondary currencies.
nl_NL: U hebt geen secundaire valuta's toegevoegd.

en: You need the WPML plugin to make your store multilingual and display currencies based on site language. Don't have it yet?
nl_NL: U hebt de WPML-plugin nodig om uw winkel meertalig te maken en valuta’s weer te geven op basis van de taal van de site. Heeft u de plugin nog niet?

en: You should check WPML configuration files added by other plugins or manual settings on the %s section.
nl_NL: U dient de WPML configuratiebestanden te controleren die toegevoegd zijn door andere plugins of handmatige instellingen in het %s gedeelte.

en: You will need either the Multilingual CMS or Multilingual Agency package to use WPML with WooCommerce.
nl_NL: U heeft ofwel het Multilingual CMS ofwel het Multilingual Agency-pakket nodig om WPML met WooCommerce te gebruiken.

en: You've successfully installed %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s. Would you like to see a quick overview?
nl_NL: U hebt met succes %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s geïnstalleerd. Wilt u een snel overzicht zien?

en: You've switched the language and there are items in the cart. If you keep the %s language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.
nl_NL: U hebt van taal geschakeld en er zitten items in het winkelmandje. Als u %s taal blijft gebruiken, zal het winkelmandje geleegd worden en dient u de items weer in het mandje te stoppen.

en: Your cart is not empty! After you switched the currency, all items from the cart will be removed and you have to add them again.
nl_NL: Uw winkelmandje is niet leeg! Nadat u van munteenhei hebt veranderd, zullen alle voorwerpen worden verwijderd uit het winkelmandje en dient u deze opnieuw toe te voegen.

en: Your multilingual shop is almost ready. Next, you should go to the different tabs in %1$sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s admin and do the final setup.
nl_NL: Uw meertalige winkel is bijna klaar. Vervolgens moet u naar de verschillende tabbladen in %1$sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s admin gaan en de uiteindelijke setup uitvoeren.

en: Your product permalink base is not translated to:
nl_NL: De permalink basis van uw product is niet vertaald naar het:

en: Your settings have been saved.
nl_NL: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Your shipping class %1$s has been created in %2$s language. Please switch your language if you want to provide shipping costs in different currencies for this class.
nl_NL: Uw verzendklasse %1$s is aangemaakt in de taal %2$s. Verander van taal als u de verzendkosten in verschillende valuta's voor deze klasse wilt opgeven.

en: Your site uses %1$s to automatically calculate prices in the secondary currency. There is an %2$s effective June 1st, 2018.
nl_NL: Uw site gebruikt %1$s om automatisch prijzen in de secundaire valuta uit te rekenen. Er is een  %2$s van toepassing sinds 1 juni 2018.

en: Your theme does not support a currency switcher widget. Please %1$sadd your currency switcher%2$s using a shortcode or PHP.
nl_NL: Uw thema ondersteunt geen widgets voor een valutaschakelaar. %1$sVoeg uw valutaschakelaar toe%2$s met behulp van een shortcode of PHP.

en: and
nl_NL: en

en: configure WooCommerce Multilingual & Multicurrency
nl_NL: WooCommerce Multilingual & Multicurrency configureren

en: default
nl_NL: standaard

en: https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml
nl_NL: https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/? utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml

en: important change about this service
nl_NL: belangrijke wijziging van deze dienst

en: left
nl_NL: resterend

en: multicurrency settings page
nl_NL: pagina met instellingen voor meerdere valuta

en: never
nl_NL: nooit

en: none
nl_NL: geen

en: of
nl_NL: van

en: permalinks settings
nl_NL: permalinks instellingen

en: products with variations
nl_NL: producten met variaties

en: translated
nl_NL: vertaald

en: translations
nl_NL: vertalingen

en: wpml-config.xml file missing from WooCommerce Multilingual & Multicurrency folder.
nl_NL: Het bestand wpml-config.xml ontbreekt in de WooCommerce Multilingual & Multicurrency-map.
